Do góry
logo

Wyposażenie kuchni i gastronomii

Nasza bydgoska hurtownia gastronomiczna MC Gastro prezentuje katalogi wszystkich producentów, którzy tworzą doskonałe wyposażenie kuchni, pozwalające uzyskać pomieszczenie funkcjonalne i komfortowe.

Oferujemy sprzęt, naczynia, sztućce, porcelanę, szkło, liczne akcesoria i wiele, wiele więcej produktów, które dostępne są w bardzo atrakcyjnych cenach. Dzięki ogromnemu asortymentowi i wielu katalogom, będziecie Państwo mieli możliwość znalezienia dokładnie tego, czego szukacie.

Zaopatrzenie gastronomii to bardzo ważna kwestia, w związku z czym w razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami z Bydgoszczy i Piły – dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc w wyborze i doradzić optymalne rozwiązania.

Polecamy rozwiązania takich firm jak RED FOX, TOM-GAST, ALVA, BARTSCHER czy EDENOX.

AKTUALNE KATALOGI

 

hendi2017 Red Fox katalog 2016 RM Katalog 2016  tomgast2017
pobierz katalog pobierz katalog pobierz katalog pobierz katalog

 

ks37-news-cover Alva katalog 2017 bartcher17  2014 ascobloc
pobierz katalog pobierz katalog pobierz katalog  pobierz katalog

 

 asber edenox 16  km 2017    
 pobierz katalog  pobierz katalog    

 

 

       
       

 

 

PROFESJONALNY SPRZĘT GASTRONOMICZNY, SZKŁO, SZTUĆCE  PORCELANA.
W swojej ofercie posiadamy bardzo szeroki asortyment, zadowoli on nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo produkty czołowych producentów z Polski oraz z całego świata. Do swojej oferty wybieramy produkty które pozwolą na ich wieloletnie użytkowanie  oraz przyniosą korzyści i zadowolenie z ich użytkowania.

ciag kuchenny zdjecie

DORADZTWO I PROJEKTOWANIE
Zawsze najważniejsze jest Państwa zadowolenie, dlatego bardzo chętnie dzielimy się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem. Zawsze jest czas i miejsce na rozmowę. Ważną cześcią naszej pracy jest projektowanie i konsultacje projektów. Jeżeli potrzebują Państwo projektu zapraszamy do współpracy, pomożemy stworzyć kuchnie dostosowaną do Państwa potrzeb i pomożemy ten projekt  zrealizować.

ciag kuchenny szkic 

SERWIS
Dla nas najważniejsza część. Staramy się aby nasz serwis działał sprawnie i szybko, wiemy że czas jest najważniejszy w pracy na kuchni. Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem, nasze ceny są bardzo konkurencyjne.  Wprowadziliśmy jasne zasady rozliczania serwisu.